Что делать, когда перестал работать тачпад?

Speed-site
Что делать, когда ноутбук медленно работает?
07.07.2017
ремонт нотубуків хмельницький
Ремонт материнской платы
14.07.2017

Что делать, когда перестал работать тачпад?

touchpad-lenovo

Сам по собі, тачпад, як пристрій, виходить з ладу рідко. В основному виникають проблеми з його увімкненням, або з програмним забезпеченням, що його обслуговує. Якщо у Вас  перестав працювати тачпад — Вам в першу чергу необхідно виявити, чому це могло трапитися. Часто тачпад перестає працювати після потрапляння рідини на нього. Елементи або шлейф окисляються і тачпад може перестати працювати, або працювати некоректно. Також інколи тачпад може вийти з ладу  після ударів і падінь. В таких випадках спроби адекватного відновлення роботи тачпаду будуть марними. Відновити його роботу, або замінити на новий Ви зможете у  сервісному центрі.

Способи відновити роботу тачпаду самостійно

  1. Необхідно переконатися, що тачпад увімкнений. На деяких ноутбуках є перемикач, задіявши який можна увімкнути або вимкнути тачпад. Інколи кнопка увімкнення знаходиться на сенсорній панелі тачпаду. На багатьох ноутбуках  є комбінація клавіш, які вмикають тачпад, або вимикають його. В залежності від виробника ноутбука — клавіша увімкнення може бути різною, але на ній має бути графічне зображення тачпаду. Його можна увімкнути комбінацією клавіш Fn + F1-F12 (в залежності від моделі):

— Fn+F9 (для ноутбуків  ASUS);

—  Fn+F5 (для ноутбуків  DELL);

—  Fn+F6 (для ноутбуків  LENOVO);

—   Fn+F4 (для ноутбуків  FUJITSU);

  1. Необхідно переконатися, що встановлені драйвери на тачпад. Драйвер — це програма, яка налагоджує роботу пристрою з операційною системою. Можливо, відбувся збій у роботі програмного забезпечення. В такому випадку драйвера потрібно встановити заново.
  2. Бувають випадки, що тачпад перестає реагувати на дотик, коли він брудний. Товстий прошарок бруду або пилу унеможливлює реагування тачпаду на дотик. В такому випадку сенсорну панель тачпаду необхідно протерти сухою серветкою, після чого користуватися виключно сухими і чистими руками.
  3. Також тачпад може бути вимкнений у підсистемі BIOS чи в утиліті, яка його обслуговує. Якщо у користувача є навики роботи в BIOS, тоді в пристроях введення/виведення його можна увімкнути самостійно. Якщо ж такі навики відсутні, то не варто втручатися, аби не нашкодити.

Якщо ж усі вищеописані спроби не допомогли Вам відновити роботу тачпаду, варто звернутися у наш сервісний центр, де ми зможемо виявити і усунути несправність протягом 1 дня.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта