Заміна дисплейного модуля
25.03.2019
preview
Ціни на захисне скло
29.03.2019

Як правильно обрати захисне скло на телефон?

скло

Поклейка захисного скла на телефон є найбільш розповсюдженим видом захисту від  ударів і падінь і недарма.

Як воно захищає?

– захисне скло розсіює енергію від невеликого удару по всій площі екрану;

– скло приймати на себе: подряпини, дотики гострих предметів та інше;

– в разі серйозного удару – скло б’ється, але захищає екран.

При критичній силі удару, захисне скло руйнується і частина енергії цього удару передається на екран. Але при цьому його інтенсивність буде вже настільки знижена і розсіяна, що міцності екранного скла буде досить, щоб перенести його без пошкоджень для дисплея.

Фейл

Є хибна думка, що захисне скло – це особливий тип захисту, і воно завжди залишається цілим при ударі. Якби скло не руйнувалося при ударі, то замість нього руйнувався  б екран. Це як бачимо – не логічно.

Які типи скла бувають. Як відрізнити 2D та 3D скло?

3cce26546d98823a4b488bb6659bfb7a

2D скло

2D скло – це прозоре, скло без кольорових вставок. Стандартне пряме скло, межі якого не заокруглені і мають гостру форму. 2D скло використовується для телефонів з прямим екраном старих або бюджетних моделей.  2D скло може бути закруглено з боків, але при цьому не має особливих властивостей і не змінює зовнішній вигляд смартфона.

33204d3bcdb4b858a3cf4ac62d9addb6

2.5D

Зазвичай  має кольорові краї. Це сучасне скло, яке є проміжним між 2D і 3D. Це також пряме скло, але воно має дуже якісно оброблені і відшліфовані краї, що мають закруглені грані.  2.5D скло відмінно підходить для більшості смартфонів з плоским екраном. Така модель скла приємніша на дотик та гарно прикрашає телефон. 2.5D скло може бути двох видів:

Silkскло,  яке покриває повністю весь модуль і  має кольорову рамку. Воно  фіксується до екрану телефону виключно по периметру.

Full – скло, яке фіксується по всій площі дисплейного модуля, найкраще тримається на екрані  та  відмінно розсіює удар.

17835576_images_7199771712

3D        

Це вигнуте і дійсно об’ємне скло, яке підходить до моделей смартфонів з вигнутим екраном . Воно  бездоганно прилягає до його екрану і ідеально підходить до корпусу.  Воно додає вигляду телефону і надійно захищає. 5D, 7D та інші є по типу, структурі і характеристикам такі як і 3D. Це швидше маркетинговий хід виробників скла, ніж принципові  новинки.

images

Новинки у світі захисного скла

Набирає популярності новий тип захисне скла. Його відмінністю є те, що скло клеїться на спеціальний клей, який виконаний на полімерній основі і діє лише при ультрафіолетовому випромінюванні.  В набір до такого скла входить клей та ультрафіолетове освітлення.  Такий вид поклейки забезпечує більш щільний контакт між дисплеєм і склом. Скло при такому виконанні  ідеально лягає на екран телефону і фіксується дуже надійно.

Підбирайте захисне скло разом з чохлом до телефону

Слід відзначити, захисне скло необхідно підбирати разом з чохлом, таким чином, щоб вони не “заважали” один одному. Частими є випадки коли краї чохла на телефон впираються в захисне скло. Скло починає потроху відклеюватись. Така ситуація муляє око і  виглядає не естетично.

 


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта