прошивка
Що таке прошивка телефона?
25.03.2019
скло
Як правильно обрати захисне скло на телефон?
28.03.2019

Заміна дисплейного модуля

Заміна дисплейного модуля – найпоширеніша послуга, яку надають сервісні центри. Дисплейний модуль – запчастина, яка складається з дисплея та сенсора. Вона  відповідає за відображення інформації та керує телефоном.

Найчастіші несправності, які  трапляються з дисплейним модулем.

Механічні пошкодження після ударів і падінь

Телефон впав на асфальт чи плитку? Така ситуація, напевно, знайома всім. Для «щасливчиків» все закінчується переляком, але часто на дисплейному модулі з’являються тріщини та  сколи. Після ударів може пошкодитись корпус телефону, якщо він слабо захищений.

Смуги на дисплеї

Часто з’являються, якщо гаджет притиснули або сіли на нього. Можуть бути вертикальними, горизонтальними, білими чи кольоровими. При цьому зображення може мерехтіти або зникати.

iphone-5s-polosy-na-ehkrane

Не реагує на дотик

Інколи після падіння телефону можуть з’явитись певні зони (місця), де тачскрін не реагує на дотик, хоча зовнішніх пошкоджень немає. В таких випадках може допомогти перепідключення шлейфа модуля. Якщо ж відновлювальні процедури не допоможуть  – модуль доведеться замінити.

Волога в телефоні

Після потрапляння води в телефон, виникають дефекти зображення на екрані телефону, вони називаються засвітами. Після потрапляння рідини у шари дисплейного модуля, він може працювати частково, або повністю вийти з ладу. Можуть окислитись шлефи та інші елементи.

image-8

Що робити не варто при заміні дисплейного модуля телефона

  1. Замінювати дисплейний модуль самостійно, якщо немає кваліфікації та досвіду у цьому – оскільки можна нанести ще більшу шкоду телефону. Можна пошкодити шлейфи, конектори чи замінити модуль некоректно і тоді він не буде нормально працювати.
  2. Купувати запчастини з ненадійних джерел. Ринок дисплейних модулів насичений бракованими комплектуючими, які або вже некоректно працюють, або перестануть працювати після їх встановлення. Необхідно уважно тестувати запчастину, яка планується встановлюватись.
  3. Здійснювати ремонт у майстернях, які не надають гарантію на свою роботу. Надійний сервіс, який поважає себе і своїх клієнтів зажди дасть нормальну гарантію на свою роботу.

broken-screen-4.7-1

Як здійснюється заміна дисплейного модуля

Заміна дисплейного модуля – це складний процес, який потребує великої концентрації уваги, професійного досвіду та достатньої кількості часу на перевірку. Телефон розбирається, Спочатку знімається пошкоджений  модуль, а далі не фіксуючи в корпус, тестується новий на відсутність дефектів та відповідність параметрам (якість відображення, чутливість реагування на дотик, наявність «сліпих» зон). Видаляються клей або скотч від поперднього модуля. Якщо необхідно вирівнюється корпус і перевіряються усі інші елементи, на предмет нормальної роботи після падіння. Якщо запчастина відповідає всім вимогам і усі інші компоненти працюють нормально – дисплейний модуль вклеюється, фіксується та ще раз і повністю перевіряється.

Аби захистити свій телефон необхідно обов’язково клеїти захисне скло. В більшості випадків захисне скло захищає телефон від незначних ударів чи падінь. В нашому сервісному центрі ця послуга є безкоштовною при заміні дисплейного модуля.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта