keyboard
Заміна клавіатури
23.03.2017
virus2
Чистка від вірусів
23.03.2017

Заміна матриці (екрану)

screen

screen

Заміна матриці (екрана) ноутбука є процедурою простою і недорогою. А ось за саму нову матрицю власнику ноутбука доведеться заплатити більше.

Причини виходу з ладу матриці (екрану, дисплею) ноутбука

Основною перевагою ноутбука перед його попередником,  системним блоком ПК, є його компактність та портативність. Через те що ноутбук часто переносять і він може знаходитись не лише на столі, а й на підлозі, дивані, тощо – він часто падає, що є основною причиною виходу з ладу матриці (дисплею, екрану – так їх ще називають). Також часто необачні користувачі можуть забувати на клавіатурі ноутбука свої речі, це навушники, ручки, телефони. Після того як ноутбук закривають ці речі пошкоджують екран ноутбука і відновити його роботу неможливо. Матрицю необхідно міняти аби ноутбук функціонував повноцінно. Ще на ноутбук можна наступити, коли той на землі, або сісти, коли він на дивані – в таких випадках матрицю також потрібно буде замінити, якщо не більше. При переносі ноутбука в сумці часто сумку вдаряють. Якщо сумка не надто надійна, то часто виходять з ладу матриці так корпусні елементи. Одним словом в більшості випадків матриці виходять з ладу через необачність користувачів, чи через порушення умов експлуатації ноутбука.

Але мають місце і випадки коли матриці виходять з ладу не по вині їх власників. Інколи причиною виходу з ладу матриці є не надто надійна конструкція корпусних елементів матриці, петель. Коли виробники ноутбуків економлять на цих комплектуючих – то  навантаження від відкриття/закриття ноутбука беруть на себе не ці корпусні елементи, а безпосередньо сама матриця. Вона не призначена для навантажень, тому деформується, з часом розслоюється і виходить з ладу. Ми це можемо спостерігати коли на екрані з’являються полоси, чи частина зображення виводиться некоректно.

Як правильно провести заміну матриці ноутбука

Заміна матриці є процедурою не складною для фахівців, тому заміна матриці не забере багато часу, а ось вартість самої матриці трохи “вдарить по кишені” власника. Хоча з часом ноутбуки в гонці за ультратонким дизайном застосовують матриці іншого, тонкого (SLIM) виду. І аби правильно, якісно, без зазору замінити матрицю необхідно прикласти чималі зусилля та проявити професіоналізм. Тим паче дуже важливо правильно прокласти шлейф матриці, аби він з часом не перетерся і не вийшов з ладу. Чимало спеціалістів не звертають на це увагу. Наслідком таких необачних дій є вихід з ладу самого шлейфа. Інколи шлейф може перетертися, наслідком чого може стати коротке замикання, яке виведе з ладу або матрицю, або відповідні елементи на платі. В такому випадку потрібно буде замінити і шлейф, і матрицю, і здійснити компонентний ремонт материнської плати. Часто власники  ноутбука міняють матриці власноруч, інколи це закінчується невдачею. При заміні матриці потрібно дотримуватись відповідних дій, і при цьому, обов’язково, необхідно дістати акумуляторну батарею з ноутбука.  Якщо цього не зробити – ноутбуку знадобиться дорогий ремонт, або повторна заміна матриці. Ми радимо нашим клієнтам не міняти матрицю власноруч, а довірити свою техніку спеціалістам.

Заміна матриці ноутбука з гарантією на 6 місяців

В нашому сервісному центрі фахівці замінять матрицю якісно та за короткий термін. На усі матриці розповсюджується гарантія, а процедура по заміні матриці ноутбука відточена роками.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта