water
Ремонт від пролиття та падіння
22.03.2017
screen
Заміна матриці (екрану)
23.03.2017

Заміна клавіатури

keyboard

keyboard

Клавіатура ноутбука є елементом не ремонтопридатним. Ремонтується вона рідко, у виняткових випадках. Послуга по заміні клавіатури не є дорогою, але залежить від типу клавіатури та її конструкції. Існує вірогідність підбору відсутніх клавіш на донорських клавіатурах, за умови подібності кріплень.

Чому клавіатура виходить з ладу?

Причини виходу з ладу клавіатури в більшості випадках побутові: пролиття рідини, потрапляння вологи, надмірна забрудненість клавіатури, відсутність клавіш, пошкодження кріплень клавіш. Головною профілактикою такого ремонту ноутбука є охайність та бережність у експлуатації, належний догляд. При потраплянні пилу та бруду під клавіші клавіатури їх варто усувати лише сухою кісточкою. Самостійно розбирати клавіатуру не потрібно, а протирати вологими серветками тим паче. Це може призвести до виходу її з ладу.

Як проходить заміна клавіатури при ремонті ноутбука?

При замін клавіатури ноутбук може розбиратися частково або повністю. Також існують випадки коли клавіатура вмонтована у верхню кришку корпуса ноутбука, чи наділена фреймом — додатковою панеллю, яка захищає клавіші від потрапляння пилу та бруду. Аби здешевити заміну таких клавіатур кваліфіковані сервісні центри здійснюють демонтаж з кришки корпуса, чи з фрейма, самостійно. Це значно зменшує вартість клавіатури, але збільшує роботи відповідним фахівцям. Слід відзначити, що такого роду демонтаж є роботою у більшості випадків технічно складною, що потребує професіоналізму та відповідних знань. Не варто здійснювати такі послуги у  сервісних центрах «на базарі», чи «у знайомого». Такі ремонти можуть обернутися для вас дорогими, повторними, або неякісними.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта