hdd
Ремонт та заміна жорстких дисків
23.03.2017
power-adapter
Ремонт блоків живлення
23.03.2017

Реставрація корпуса ноутбука

scratch

restavration

Коли ноубук розлітаєтсья на частини, коли процес відкриття ноутбука супроводжується скреготом пластику – це означає, що ноутбук необхідно реставрувати.

Реставрація корпуса ноутбука являє собою процес ремонту корпусних частин ноутбука, які вийшли з ладу.  Під терміном елемент корпусу – ми розуміємо верхню або нижню кришки корпуса ноутбука, кришку та рамку матриці, петлі (завіси) матриці, елементи кріплення. Причини в результаті яких ноутбука потребує реставрації є різними, найбільш поширені – це падіння ноутбука та певні моделі ноутбуків, слабким місцем яких є сам корпус.

Чому корпус крихкий?

Аби здешевити деякі моделі ноутбуків виробники іноді економлять на пластику, який є сировиною для виготовлення корпусу. Також поширені випадки коли є невдалі моделі ноутбуків, де архітектурні рішення при компоновці складових ноутбука, спричиняють поломки корпуса ноутбука. Поломки з корпусом також можуть статися, якщо ноутбук експлуатується неправильно або необережно.

Чому варто не затягувати з реставрацією?

Користувачам слід звернути увагу на те, що поломки з корпусом можуть бути досить небезпечними. Часто користувачі не звертають увагу та те, що кришка матриці відкривається не коректно, внаслідок чого спочатку з’являється певний зазор між верхньої та нижньої кришкою корпуса. Це зруйновані деякі кріплення. Якщо їх не ремонтувати, то усе навантаження приймають на себе наступні кріплення, внаслідок чого вони також руйнуються. Після цього руйнується елементи корпуса. На початкових етапах послуга по реставрації корпуса є досить актуальною, оскільки економить користувачу чималі кошти. Якщо не звертати уваги на дефекти у корпусі на початкових етапах – то коли руйнуються елементи корпуса, їх уже відреставрувати неможливо. Заміна корпусних деталей буде у 2 чи 3 рази дорожчої аніж їх реставрація.

Якщо ламаються елементи корпуса – то часто виходять з ладу компоненти ноутбука: плати, кнопки, роз’єми, тощо. Це несе за собою чергові проблеми у роботі ноутбука, та витрати для його власника.

« 1 of 2 »


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта