ports
Перепайка та заміна роз’ємів
23.03.2017
scratch
Реставрація корпуса ноутбука
23.03.2017

Ремонт та заміна жорстких дисків

hdd

hdd

Жорсткий диск (вінчестер) – це пристрій на якому зберігається уся інформація. Власникам ноутбука необхідно слідкувати за станом жорсткого диску, оскільки його вихід з ладу може обернутися втратою даних.

Чому жорсткі диски виходять з ладу

Жорсткий диск складаєтсья з поверхні, на якій зберігаються дані; з зчитувальних механізмів – головок і циліндрів, які зчитують інформацію; та з плати керування, де в мікроконтроллері закладена програма управління.  Внаслідок того, що ноутбук постійно піддається руху, вібраціям, ударам – зчитувальні механізми з часом починають працювати не коректно. У них з’являється люфт і зазори, результатом цього є повільне зчитування інформації та пошкодження поверхні жорсткого диску. Головки не коректно працюють, інформація не зчитується – вінчестер виходить з ладу.  Найбільш поширеними причинами виходу з ладу вінчестерів є падіння, частий рух ноутбука в увімкненому стані, або відпрацювання свого ресурсу.

Симптоми несправностей у жорстких дисках

Найбільш частими і поширеними симптомами виходу з ладу жорстких дисків є:

  1. Система не завантажується. Системні файли не можуть зчитатися з поверхні жорсткого диску, бо та пошкоджена, або пошкоджені механізми зчитування інформації
  2. Характерні “поклацування” і “постукування” у жорсткому диску. Це вийшли з ладу механізми зчитування інформації, голови рухаються хаотично і вдаряються по корпусу.
  3. Жорсткий диск не ідентифікується підсистемою BIOS.
  4. Операційна система працює повільно, повільно завантажується. Поверхня жорсткого диску і механізми працюють некоректно, тому процес зчитування відбувається повільно.
  5. Розділи жорстких дисків можуть зникати, або шифруватися.

Ремонт, заміна жорстких дисків, відновлення втраченої інформації

Наш сервісний центр надає послуги по ремонту, заміні жорстких дисків. В більшості випадках інформацію з жорстких дисків вдається відновити, але трапляються випадки, коли це зробити досить проблематично. Своїм клієнтам ми рекомендуємо резервне зберігання даних на альтернативних носіях.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта