scratch
Реставрація корпуса ноутбука
23.03.2017
macbook
Ремонт Apple MacBook
23.03.2017

Ремонт блоків живлення

power-adapter

power-adapter

Зазвичай набагато вигідніше і правильно ремонтувати оригінальні блоки живлення, аніж купувати нові, тим паче дешеві китайські аналоги.

Чому варто ремонтувати блок живлення?

В ситуації з високими цінами на ноутбука та комплектуючі до них, послуга по ремонту блоків живлення нотубука виглядає досить актуальною. Причини виходу з ладу блоків живлення можуть бути різні, серед найпоширеніших наступні: перепади напруги, неякісні комплектуючі всередині самого блока живлення, перегрів, перенавантаження, заводський брак, необережність при експлуатації. В деяких випадках блоки живлення не підлягають ремонту. Зазвичай це дешеві (китайські) чи неоригінальні блоки живлення. В такому випадку блок живлення необхідно замінити на новий.

Остерігайтесь неякісного ремонту блоків живлення

В даному випадку варто остерігатися неякісного ремонту блоків живлення, оскільки наслідки після неякісного ремонту можуть бути дуже сумними. Поширеним явищем є неякісний ремонт блоків живлення до ноутбуків. Замість простих, якісно виконаних процедур, “народні умільці” вдаються до карколомних прийомів. Блоки живлення після таких ремонтів виглядають відверто не дуже, не кажучи вже про якість ремонту. А найстрашніше це те, що після неякісних ремонтів блоків живлення страждають самі ноутбуки, які потім потрібно складно і головне дорого ремонтувати.

Довіряйте свою техніку лише установам з перевіреною репутацією. Перед здачею техніки на ремонт необхідно пересвідчитися чи дійсно люди розуміються на тому, про що говорять, і чи є у них все необхідне для якісного ремонту. Бути некомпетентним дуже дороге задоволення в наш час.
×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта