power-adapter
Ремонт блоків живлення
23.03.2017
power
Що робити, коли ноутбук вимикається під час роботи?
14.06.2017

Ремонт Apple MacBook

macbook

macbook

Ця техніка спроектована по особливим стандартам. Її ремонт не схожий на ремонт будь-якого іншого ноутбука. А тому потребує особливих навиків та вмінь. Техніка виробника Apple є однією із найпопулярніших у світі. Ноутбуки цього бренду носять назву MackBook (Макбук), і є унікальними пристроями. MackBook стрімко заполонив ринки усіх країн світу. Виробники цих ноутбуків постаралися на славу, прорахували безліч дрібниць, які задовольняють вимоги найпримхливіших користувачів. Унікальний дизайн, найпродуктивніші характеристики компонентів, найкраща якість передачі кольорів, ергономічність та багато іншого роблять MackBook бажаними на столах багатьох користувачів. Але навіть такий високотехнологічний пристрій потребує не лише належного облсуговування, а й ремонту. Ремонт MackBook повинен здійснюватись виключно в руках професіоналів, спеціалістів з необхідною кваліфікацією та обладнанням. Кожен необережний крок людини, яка взялася за ремонт, але не має відповідної фахової кваліфікації, може обернутися складними та дорогими наслідками. Нижче приведений перелік основних несправностей та послуг.

MackBook перегрівається і гудить

MackBook працює на високопродуктивних компонентах, які охолоджує потужна система охолодження. З часом пил та бруд, який осідає на лопастях куллера накопичується в радіаторній решітці системи охолодження – утворює товстий прошарок пилу. Цей спресований прошарок бруду та пилу блокує доступ холодного повітря. В результаті ноутбук нагрівається, вентилятори починають працювати ще гучніше аби охолодити важливі компоненти, і створюють надмірний шум. В такому випадку необхідно провести апаратну чистку MackBook. Потрібно почистити систему охолодження від пилу та бруду та замінити термопасту, яка сприяє охолодженню компонентів. Якщо цього не зробити, то з часом MackBook стане вимикатися, може вийти з ладу вентилятор та ряд важливих компонентів. Варто слідкувати за перегрівом MackBook і не доводити до вимкнення. Вчасно проведена апаратна чистка зекономить власнику чималі гроші на ремонті дорогих компонентів, які виходять з ладу через перегрів. В нашому сервісному центрі Ви можете здійснити якісну чистку вашого MackBook, з заміною термопасти, та зекономити на цьому значні кошти. Наші спеціалісти виконають чистку якісно, з застосуванням відповідного обладнання, вчасно і з подальшим тестуванням MackBook на температури. Техніка видається клієнту, якщо температури компонентів будуть не перевищувати граничних показників.

MackBook не вмикається

Причини того, що Ваш MackBook перестав вмикатися можуть бути різні. Можливо вийшла з ладу клавіатура, тому відсутній сигнал увімкнення. Інколи виходить з ладу блок живлення, MackBook працює на батареї, яка сідає, а потім MackBook не вмикається. Часто причиною того, що MackBook не вмикається є вихід з ладу компонентів на материнській платі. В такому випадку необхідно здійснювати компонентний ремонт материнської плати.

Побитий дисплей MackBook

Внаслідок необачних дій, ударів, чи падінь MackBook часто виходить з ладу його дисплей (матриця). В такому випадку його необхідно замінити на новий. Специфічна конструкція MackBook робить послугу по заміні дисплею в MackBook досить делікатною. Заміну дисплею варто здійснювати з сервісних центрах з належною репутацією, де майстри володіють знанням та врахують усі тонкощі при заміні дисплею (матриці) в вашому MackBook. Наш сервісний центр здійснить заміну дисплею (матриці) якісно та вчасно, з урахуванням усіх тонкощів та нюансів, з гарантією на запчастину від 6 місяців.

Потрапляння вологи на MackBook

Потрапляння вологи на MackBook черевате серйозними наслідками, тому при експлуатації MackBook бажано уникати таких ситуацій. Своїм клієнтам ми радимо пити чай, каву чи інші напої подалі від MackBook, не користуватися MackBook у вологих приміщеннях, приміщеннях з конденсатом, ванних кімнатах, саунах, а також слідкувати за дітьми, які ним користуються. Потрапляння рідини чи вологи на MackBook може призвести до виходу з ладу клавіатури, яку необхідно буде замінити. Часто потрібно здійснювати компонентний ремонт материнської плати. Волога потрапляє на елементи на платі, ті в свою чергу окислюються і виходять з ладу, часто не поодинці а цілими вузлами. Такий ремонт вважається ремонтом найвищого рівня складності, який Ви можете здійснити в нашому сервісному центрі. Навіть, Якщо у інших сервісних центрах Вам не змогли привести MackBook до ладу, не зневірюйтесь, наші спеціалісти беруться за надскладні випадки, і надають техніці нове дихання.

Ремонт блока живлення MackBook

Коли MackBook не заряджається, часто це свідчить про те, що блок живлення вийшов з ладу і його потрібно ремонтувати. Існує хибна думка, що коли блок живлення вийшов з ладу його необхідно замінити на новий. В більшості випадках блоки живлення піддаються рентабельному ремонту, який в рази дешевший за новий зарядний пристрій. Типовою поломкою є заміна кабеля живлення, який веде від блока живлення до ноутбука. Цей кабель називається DC-кабель, і вважається розхідною комплектуючою. Під час експлуатації MackBook він перегинається, переламується і виходить з ладу. Відповідно до моделі MackBook він може бути прямої або Г-подібної форми. Прямі зношуються частіше.

Заміна акумуляторної батареї, клавіатури, жорсткого диску, оперативної пам’яті

В нашому сервісному центрі Ви можете легко замінити компоненти до MackBook, які вичерпали свій ресурс, аби з ряду причин вийшли з ладу. Усі компоненти перед заміною перевіряються і тестуються, лише тоді видаються клієнту. На усі комплектуючі розпосвюджується гарантія. Популярною в наш час стала послуга по заміні звичайного жорсткого диску на твердотільний SSD – жорсткий диск. Пришвидшення в роботі очевидне, за рахунок збільшеної швидкості зчитування і запису інформації спостерігається приріст в продуктивності роботи не менш ніж 30%.


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта