Чистка від вірусів

screen
Заміна матриці (екрану)
23.03.2017
ports
Перепайка та заміна роз’ємів
23.03.2017

Чистка від вірусів

virus2

Якщо на екрані ноутбука з’являється несанкціонована реклама, коли завантажуються і працюють невідомі програми, коли з ноутбуком коїться щось неладне – це свідчить про наявність вірусів і зловмисних програм, які потребують найшвидшого видалення.В наш час мережа Інтернет просто кишить шкідливими сайтами та посиланнями. Недосвідчені користувачі можуть не відрізнити зловмисні посилання від актуальних. Клікнувши не туди можна “зловити” повний букет шкідливих несанкціонованих програм та вірусів, які будуть плодитися і примножуватися на Вашому комп’ютері. Це суттєво позначиться на роботі вашої системи, а виконання типових задач може стати проблематичним.

Причини потрапляння вірусів, шкідливих та рекламних програм на Ваш комп’ютер.

  1. Відвідування сайтів з поганою репутацією, перехід по шкідливих посиланнях, що містять віруси. Вони потрапляють на Ваш комп’ютер, та впливають на роботу системи.
  2. Завантажування файлів з недостовірних джерел, та запуск цих файлів на Вашому комп’ютері. Користувачі вважають, що скачали документ, фільм чи аудіофайл, а насправді то букет рекламних програм, які після запуску починають встановлюватись на ПК. Ці програми потрапляють до автозавантаження, тому перш ніж почнете працювати, Вам доведеться почекати спершу, аби завантажились ці програми. Це впливає на швидкодію, оскільки ресурси системи направлені не на обробку Ваших запитів, а на обробку запитів цих несанкціонованих спам програм.
  3. Відсутність антивірусних програм, які інколи можуть блокувати дії вірусів, та захищати Вашу систему.
  4. Використання накопичувачів з вірусами. Перш ніж запускати файли з флеш носія, бажано перевірити його на віруси, оскільки часто віруси передаються через флешки.

Ознаки того, що Ваш комп’ютер потребує чистки на віруси.

  1. Якщо після завантаження системи починають самовільно завантажуватись програми, які Ви не встановлювали.
  2. Якщо у браузері (програма для відображення інтернет сторінок), при запуску з’являються рекламні сайти.
  3. Якщо у вас з’являються вікна з різними повідомленнями, типу надіслати смс, заплатити гроші і тд.
  4. Ваш комп’ютер повільно працює та довго завантажується.
  5. Антивірус не працює, чи не може оновитися.
  6. Також може бути заблокований доступ до мережі інтернет.

Що робити, якщо Ви виявили на своєму комп’ютері віруси чи шкідливі програми?

Якщо Ви виявили віруси, спам програми, чи рекламні сайти у браузері Вашого ПК, Вам необхідно здійснити ряд заходів, аби позбутися їх.  З допомогою антивірусу встановленого чи альтернативного, необхідно здійснити повну чистку на віруси. Необхідно вичистити меню автозавантаження від усіх цих програм, та їх залишків. Через утиліту для видалення програм, необхідно видалити усі несанкціоновані та шкідливі програми. Необхідно очистити браузери від розширень шкідливих програм, та шкідливих посилань. Якщо вищевказані дії Вам не допомогли, або їх не вдалося здійснити, Вам необхідно звернутися у наш сервісний центр, де наші спеціалісти зможуть вирішити будь-які поставлені задачі, виявити та знешкодити найстрашніші віруси та привести Вашу операційну систему до ладу.

При замовленні декількох послуг по ремонту ноутбуків в нашому сервісному центрі, послуга чистки на віруси надається клієнту в подарунок, безкоштовно!

 

 


×
popup question

×

×
popup question

×

×
popup question

×
Top
Подзвонити
Карта